Nowoczesne pompy ciepła pozwalają na ogrzanie domu zimą i jednoczesne schłodzenie go, gdy temperatura latem jest bardzo wysoka. Inwestycja w ekologiczne rozwiązania znacznie podwyższają komfort mieszkania przez cały rok. Warto pamiętać, że cała instalacja charakteryzuje się odpowiednio wysokim poziomem bezpieczeństwa – to zamknięty układ, nieemitujący żadnych niebezpiecznych gazów czy substancji. Co więcej, instalacja nie jest narażona na zapalenie sadzy w kominie. Korzystanie z pomp ciepła jest całkowicie bezobsługowe, co jest doceniane przez osoby szukające najbardziej komfortowych rozwiązań w domu.

Jak działają powietrzne pompy ciepła?

Powietrzna pompa ciepła może zostać zamontowana zarówno w nowym, jak i remontowanym (modernizowanym) obiekcie budowlanym. Co ważne, podczas montażu wcale nie trzeba ingerować w najbliższe otoczenie budynku, co jest ogromną zaletą w przypadku zagospodarowanych, niewielkich działek. Powietrzne pompy ciepła są znacznie tańsze niż pozostałe urządzenia, a przy tym bardzo sprawnie przynoszą pożądany efekt, czyli szybko zapewniają ciepłą wodę użytkową i ogrzewają pomieszczenia w domu.

Co istotne – powietrzne pompy ciepła mogą stanowić jedyne źródło ciepła w budynku. Są w pełni wystarczalne do ogrzewania i przygotowania wody użytkowej. Aby tak się stało, urządzenie musi być starannie dobrane, za co odpowiada nasz zespół ekspertów, w każdej chwili gotowy pomóc w wyborze właściwej pompy ciepła zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem klientów.

Zamów konsultacje ze specjalistą

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.