Aktualności firmy Mr Energy

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi informacjami dotyczącymi działalności naszej firmy. Publikujemy ciekawostki z zakresu fotowoltaiki oraz przedstawiamy realizowane przez nas projekty.

Znajdziecie tu również informacje o promocjach i ofertach specjalnych, a także o nowościach w naszej ofercie instalacji fotowoltaicznych.

Publikujemy także aktualności dotyczące finansowania rozwiązań z zakresu fotowoltaiki, w tym najświeższe informacje o możliwościach uzyskania dotacji.

 

AGROENERGIA 2021

AGROENERGIA 2021

Już od 1 października 2021 roku ruszyło dofinansowanie AGROENERGIA 2021! Wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej rozpoczęły nabór wniosków...
Czytaj dalej
Dostawca pomp ciepła firmy NETSU

Dostawca pomp ciepła firmy NETSU

W zeszłym tygodniu zespół MR Energy uczestniczył w szkoleniu, na którym dowiedzieliśmy się jak: ➡ prawidłowo dobierać pompy ciepła firmy...
Czytaj dalej
Kup instalacje fotowoltaiczną, zapłać dopiero za 4 miesiące

Kup instalacje fotowoltaiczną, zapłać dopiero za 4 miesiące

To nie żart! MR Energy stale rozwija się dla Ciebie! Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i tym razem przychodzimy z...
Czytaj dalej

Dlaczego Polacy inwestują w instalacje Fotowoltaiczne

Dzięki odnawialnym źródłom energii, nie dość że dbamy o środowisko, to również zasilamy domowy budżet wynikających z nich oszczędnościami.

Obniżenie rachunków za prąd

Obniżenie rachunków za prąd o
nawet 95%  

Inwestując w takie rozwiązanie korzystamy z dobra natury jakim jest słońce. Systemy fotowoltaiczne energię słoneczną przetwarzają w energię elektryczną, dzięki czemu produkujemy darmowy prąd. Wszystko to przekłada się na ogromne oszczędności na rachunkach za energię.

Zyskujesz niezależność

Zyskujesz niezależność
energetyczną 

Instalacje fotowoltaiczne pozwalają nie tylko na niezależność, ale również na samodzielność i samowystarczalność z własnej elektrowni słonecznej. Dodatkowo taka inwestycja służy dekady, dlatego też wolność energetyczna będzie z nami wiele lat.

Wygodna forma rozliczania

Wygodna forma
rozliczania 

Będąc prosumentem musimy rozliczać się z energii z fotowoltaiki z zakładem energetycznym. Jednak nasz kraj przewiduje system opustów, dzięki którym nadmiar wyprodukowanej energii możemy odebrać zimą lub w nocy. Wszystko przebiega bezgotówkowo i w wygodnej formie dla właściciela paneli.

Zamów konsultacje ze specjalistą

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.