Fotowoltaika dla firm

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że im wyższe koszty prowadzenia działalności, tym osiągane zyski stają się coraz niższe. Podwyżki cen prądu sprawiają, że te wydatki stale się zwiększają, co mocno nadwyręża budżet firmowy. W związku z tym coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na inwestycję w fotowoltaikę dla firm, aby cieszyć się większymi zyskami i lepszą energooszczędnością.

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę dla firm?

Coraz więcej podmiotów gospodarczych decyduje się na fotowoltaikę dla firm nie tylko z powodów ekonomicznych, ale także wizerunkowych. Warto zadbać o pozycję własnego przedsiębiorstwa, śmiało korzystającego z innowacyjnych i nowoczesnych technologii związanych z odnawialnymi źródłami energii. Wiele firm troszczy się o środowisko naturalne, inwestując w fotowoltaikę dla firm, która pozwoli lepiej dbać o planetę bez konieczności rezygnacji z długofalowych procesów produkcyjnych. Takie cechy są bardzo cenione na rynku, co sprawi, że Twoje usługi mogą znaleźć nowych odbiorców.

Inwestycja w fotowoltaikę dla firm jest bardzo atrakcyjna w sytuacji, kiedy opłaty za prąd, spowodowane intensywnym zużyciem energii, stanowią podstawową część wydatków. Jeżeli podwyżki cen bezpośrednio dotyczą Twojego biznesu, warto odpowiednio zabezpieczyć się przed obniżeniem rentowności produkcji w swoim przedsiębiorstwie. W tych wszystkich przypadkach świetnym rozwiązaniem będzie właśnie inwestycja w fotowoltaikę dla firm – zaoszczędzone pieniądze przeznaczysz na dalszy rozwój swojej działalności gospodarczej. Już teraz umów się na konsultacje z naszymi doradcami i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować!

Prowadzisz świadomą firmę, dbającą o dobry wizerunek? Już dziś zainwestuj w fotowoltaikę dla firm. Średni okres zwrotu inwestycji to 5 lat, a optymalizacja kosztów dla firmy jest długofalowa.
Najlepszym zabezpieczeniem przed stale rosnącymi kosztami jest inwestycja w OZE (odnawialne źródła energii) w tym w instalacje fotowoltaiczne. Odpowiednio zoptymalizowana tego typu inwestycja daje możliwość zapłacenia nawet 90% mniej za 1 MWh.

Instalacje już w przedziale mocy 1kW – 1MW wytwarzające energię na wymogi zarządzanej działalności w przedziale mocy przyłączeniowej z Zakładu Energetycznego. Nadprodukcja pozostaje sprzedawana do sieci w ustalonej indywidualnie cenie w obowiązujących zasadach giełdowych

fotowoltaikęa dla firm

Duże oszczędności dla przedsiębiorców

Należy pamiętać, że sprzedawcy energii sukcesywnie z roku na rok podwyższają swoje ceny. Co oznacza duże straty dla przedsiębiorstw. Rynek cen energii jest regulowany przez Urząd Regulacji Energetyki. Stale rosnące ceny prądu, często zwiększają koszta produkcji, co przekłada się na podwyższenie cen za oferowane przez siebie usługi, czy produkty.

Właściciele firm są zgodni – w dalszej perspektywie czasowej fotowoltaika – to dla przedsiębiorcy czysty zysk.

Wylicz moc instalacji dla Twojej Firmy

Proszę uzupełnić poniższe pola w celu przypuszczalnego wyliczenia mocy montowanej instalacji w Twoim domu

  Ja mocno nachylony jest Twój dach?

  W którym kierunku jest nachylony Twój dach?

  Ile cienia pada na Twój dach?

  Jaki jest Twój rodzaj poszycia dachowego?

  Ile miesięcznie płacisz za prąd?

  Podaj numer telefonu

  Twój email

  Moc instalacji dla Twojej Firmy

  Finansowanie fotowoltaiki na każdą kieszeń

  Jak wiadomo montaż paneli słonecznych to nie mały wydatek. Dlatego też wychodzimy naprzeciw i pomagamy w doborze sposobu finansowania fotowoltaiki, tak, żeby każdego było stać. Poniżej opisaliśmy kilka z nich:

  Sprawdź opinie naszych klientów

  Andrzej

  Andrzej

  Polecam z całego serca firmę MR ENERGY. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Konsultant w bardzo jasny sposób wytłumaczył jak to wszystko działa.

  Asia

  Asia

  Naprawdę szybki montaż instalacji. Dodatkowo uzyskaliśmy pomoc w zdobyciu dofinasowania dla naszej inwestycji. Polecam

  Tomek

  Tomek

  Chciałem wprowadzić oszczędności w moim domu. Dlatego zdecydowałem się na panele słoneczne. Polecam firmę Mr Energy gdyż szybko dobrano moc panlei do moich potrzeb oraz nie czekałem dług na montaż.

  Zamów konsultacje ze specjalistą

  Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.