Belka

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również montażem instalacji fotowoltaicznych, kierując się najwyższą jakością i bezpieczeństwem naszych Klientów. Wprowadzamy najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie, dzięki czemu inwestorzy mogą cieszyć się z własnej instalacji fotowoltaicznej bez obaw o własne bezpieczeństwo.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i montażu fotowoltaiki. Usługi wykonujemy profesjonalne, terminowo oraz solidnie. Na miejsce instalacji dostarczamy odpowiedni sprzęt oraz niezbędne urządzenia, a następne wykonujemy przyłącze do sieci. Zajmujemy się także przygotowaniem i wysyłaniem pełnej dokumentacji do PGE. Możesz na nas liczyć również w kwestii dofinansowania instalacji fotowoltaicznych. Nasz zespół zapewnia profesjonalne doradztwo i wsparcie podczas wyboru odpowiedniego rozwiązania. Ofertę montażu paneli fotowoltaicznych kierujemy zarówno do właścicieli gospodarstw domowych, jak i firm z Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego i podlaskiego

 

Jak wygląda montaż instalacji fotowoltaicznych?

W trakcie montażu fotowoltaiki koncentrujemy się na wszystkich detalach, zaczynając od wyboru odpowiednich kabli i peszli, kończąc na odpowiednich rozdzielniach oraz uziomach. Warto wybrać doświadczoną ekipę monterską, która będzie wiedziała, jak przeprowadzić precyzyjny montaż paneli fotowoltaicznych na terenie inwestycji. Używamy wyłącznie najlepszej jakości komponentów, a podczas prac montażowych unikamy pętli indukcyjnych, zachowujemy strefy ochronne od krawędzi dachu, jednocześnie zachowując najwyższą estetykę wykonania fotowoltaiki dla domu lub gospodarstwa. Odpowiednia instalacja paneli słonecznych to gwarancja wysokiej wydajności, bezawaryjności przez długie lata, niezawodne trwałości, energooszczędności oraz dbałości o ochronę środowiska. Aby cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z montażu paneli fotowoltaicznych, wybierz profesjonalną firmę.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Dlaczego warto nam zaufać?

Inwestując w fotowoltaikę, warto zdecydować się na wybór profesjonalnej firmy od lat zajmującej się montażem paneli słonecznych. Posiadamy świadectwa kwalifikacji uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci. Dysponujemy własną ekipą monterską, która zdobyła odpowiednie uprawniania energetyczne, umożliwiające bezpieczny montaż instalacji fotowoltaicznych. Zapewniamy gwarancję na 10 lat. W celu uzyskania informacji na temat montażu fotowoltaiki w Twoim mieście skontaktuj się z naszymi doradcami!

 

Instalacja fotowoltaiczna od MR Energy gwarantuje bezpieczeństwo energetyczne Twojego domu!

Dlaczego Polacy inwestują w instalacje Fotowoltaiczne

Dzięki odnawialnym źródłom energii, nie dość że dbamy o środowisko, to również zasilamy domowy budżet wynikających z nich oszczędnościami.

Obniżenie rachunków za prąd

Obniżenie rachunków za prąd o
nawet 95%  

Inwestując w takie rozwiązanie korzystamy z dobra natury jakim jest słońce. Systemy fotowoltaiczne energię słoneczną przetwarzają w energię elektryczną, dzięki czemu produkujemy darmowy prąd. Wszystko to przekłada się na ogromne oszczędności na rachunkach za energię.

Zyskujesz niezależność

Zyskujesz niezależność
energetyczną 

Instalacje fotowoltaiczne pozwalają nie tylko na niezależność, ale również na samodzielność i samowystarczalność z własnej elektrowni słonecznej. Dodatkowo taka inwestycja służy dekady, dlatego też wolność energetyczna będzie z nami wiele lat.

Wygodna forma rozliczania

Wygodna forma
rozliczania 

Będąc prosumentem musimy rozliczać się z energii z fotowoltaiki z zakładem energetycznym. Jednak nasz kraj przewiduje system opustów, dzięki którym nadmiar wyprodukowanej energii możemy odebrać zimą lub w nocy. Wszystko przebiega bezgotówkowo i w wygodnej formie dla właściciela paneli.

Sprawdź opinie naszych klientów

Andrzej

Andrzej

Polecam z całego serca firmę MR ENERGY. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Konsultant w bardzo jasny sposób wytłumaczył jak to wszystko działa.

Asia

Asia

Naprawdę szybki montaż instalacji. Dodatkowo uzyskaliśmy pomoc w zdobyciu dofinasowania dla naszej inwestycji. Polecam

Tomek

Tomek

Chciałem wprowadzić oszczędności w moim domu. Dlatego zdecydowałem się na panele słoneczne. Polecam firmę Mr Energy gdyż szybko dobrano moc panlei do moich potrzeb oraz nie czekałem dług na montaż.

Zamów konsultacje ze specjalistą

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.