Fotowoltaika dla domu

Dzięki fotowoltaice dla domu możesz obniżyć swoje rachunki za prąd! Ta innowacyjna technologia jest dostępna dla każdego. To nie tylko korzyść dla portfela, ale także dla środowiska naturalnego. Za sprawą instalacji możesz uniezależnić się od komercyjnych dostawców energii elektrycznej. Wytwarzana energia jest całkowicie czysta i ekologiczna, co przekłada się na zdrowie domowników. Umów się na konsultację z nami i dowiedz się, dlaczego fotowoltaika dla domu jest coraz popularniejszym rozwiązaniem!

Fotowoltaika dla domu – dlaczego to się opłaca?

Warto pamiętać, że inwestycja w fotowoltaikę dla domu zawsze jest kwestią indywidualną. Każdy budynek posiada własne cechy, możliwości powierzchniowe i zapotrzebowanie na energię elektryczną. Jednak we wszystkich przypadkach pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł energii, czyli z promieni słonecznych, jest bardzo opłacalne i może pomóc w zwiększeniu energooszczędności każdego obiektu budowlanego.

Fotowoltaika dla domu to inwestycja na długie lata. Dzięki niej koszty użytkowanej energii elektrycznej będą regularnie zmniejszane, co jest bardzo atrakcyjną perspektywą w obliczu nieustających podwyżek cen u komercyjnych lub państwowych dostawców. Co więcej, istnieje szansa nie tylko na zaoszczędzenie, ale także na magazynowanie niewykorzystanej energii.

Zastanawiasz się jak zmniejszyć swoje miesięczne rachunki za prąd? Nic prostszego!
Zainwestuj w odnawialne źródła energii już dziś i ciesz się DARMOWĄ energią wyprodukowaną prosto ze słońca.

Firma MR ENERGY oferuje korzystne sposoby finansowania na każdą kieszeń. Znajdziemy idealne rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb! Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie inwestycji– od doboru odpowiedniej instalacji po montaż elektrowni słonecznej u klienta.

 

finansowania dla domu

Pomagamy w pozyskaniu dofinansowania z programów rządowych takich jak: Mój Prąd, Czyste powietrze. Zajmujemy się wszelkimi niezbędnymi formalnościami za Ciebie!

Zyskaj niezależność energetyczną i nie martw się stale rosnącymi cenami prądu. Dzięki odpowiednio wykwalifikowanym specjalistom instalacja działa z maksymalną skutecznością w pełni wykorzystując jej potencjał, przez co inwestycja zwraca się w przeciągu kilku lat. Stajemy się niezależni od dostaw energii, dzięki własnej elektrowni słonecznej!

Już dziś skorzystaj z możliwości odliczenia instalacji od podatku PIT w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Instalacje w przedziale mocy 1 kW – 50kW – prąd czerpany z energii słonecznej przeznaczony do codziennego użytku w gospodarstwie domowym. Nadprodukcja przechowywana w sieci, a w momencie zapotrzebowania pobierana w stosunku 0,7-0,8 kWh za każdą oddaną pierwotnie 1 kWh.

Wylicz moc instalacji dla Twojego domu

Proszę uzupełnić poniższe pola w celu przypuszczalnego wyliczenia mocy montowanej instalacji w Twoim domu.

  Ja mocno nachylony jest Twój dach?

  W którym kierunku jest nachylony Twój dach?

  Ile cienia pada na Twój dach?

  Jaki jest Twój rodzaj poszycia dachowego?

  Ile miesięcznie płacisz za prąd?

  Podaj numer telefonu

  Twój email

  Sprawdź opinie naszych klientów

  Andrzej

  Andrzej

  Polecam z całego serca firmę MR ENERGY. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Konsultant w bardzo jasny sposób wytłumaczył jak to wszystko działa.

  Asia

  Asia

  Naprawdę szybki montaż instalacji. Dodatkowo uzyskaliśmy pomoc w zdobyciu dofinasowania dla naszej inwestycji. Polecam

  Tomek

  Tomek

  Chciałem wprowadzić oszczędności w moim domu. Dlatego zdecydowałem się na panele słoneczne. Polecam firmę Mr Energy gdyż szybko dobrano moc panlei do moich potrzeb oraz nie czekałem dług na montaż.

  Zamów konsultacje ze specjalistą

  Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.