Leasing fotowoltaiki

Inwestycja w odnawialne źródła energii wcale nie musi wiązać się z koniecznością wyłożenia dużej sumy pieniędzy. Leasing fotowoltaiki pozwala obniżyć koszty operacyjne swojej firmy i jeszcze lepiej wykorzystać energię czerpaną prosto ze słońca! Odpowiedni dobór instalacji może przynieść wiele korzyści – wysokie oszczędności przewyższą kwotę spłacanej raty leasingu fotowoltaiki!

W większości przypadków przedsiębiorca nie odczuwa różnicy i wyższych kosztów, związanych ze spłacaniem leasingu, ponieważ wysokość raty często nie przewyższa miesięcznych opłat za prąd. Dodatkowym atutem tej opcji finansowania, jest fakt, że rata leasingu może zostać wrzucona do kosztów działalności gospodarczej, dzięki czemu przedsiębiorca zapłaci niższe podatki. Jeżeli zastanawiasz się nad fotowoltaiką dla firm, koniecznie sprawdź naszą atrakcyjną ofertę!

Jaki jest czas spłaty inwestycji?

Nasi doradcy energetyczni dokładają wszelkich starań, aby instalacja była jak najbardziej wydajna, a okres spłaty – jak najkrótszy. Kluczowym elementem jest odpowiedni dobór mocy instalacji PV zgodnie z zapotrzebowaniem energetycznym przedsiębiorstwa. Zoptymalizowana instalacja w ciągu kilku lat będzie się spłacać sama, bez angażowania środków finansowych przedsiębiorstwa. Łatwo obliczyć, że w przeciągu najbliższych 20-25 lat instalacja dostarczy energię elektryczną niemal za darmo!

Jakie są zalety leasingu fotowoltaiki?

Dzięki ofercie leasingu fotowoltaiki przedsiębiorca nie musi zysków z inwestycji odkładać w czasie. Wcale nie musisz korzystać w całości z kapitału własnego, co zapewnia lepszą płynność finansową przedsiębiorstwa.

Do pozostałych korzyści płynących z leasingu fotowoltaiki można zaliczyć:

  • oszczędności są generowane na bieżąco – instalacja spłaci się sama,
  • brak konieczności lokowania własnych kosztów,/li>
  • obniżenie podatku,
  • bez wpływu na zdolność kredytową.

Już dziś skorzystaj z oferty leasingu fotowoltaiki w Warszawie i okolicach! Zapewniamy minimum formalności i maksimum korzyści!

Zamów konsultacje ze specjalistą

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.