Kredyt

Specjalna oferta na instalacje OZE, cechuje się bardzo niskim kosztem całkowitym. Wybierając najkorzystniejsze, najbardziej dostosowane warunki do potrzeb, proponujemy oferty kilku banków. Kredyt kierowany jest do Klientów indywidualnych, osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz rolników. Kredytowanie fotowoltaiki to bez wątpienia wygodny sposób na finansowanie zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej. Jest to również najczęściej wybierana opcja finansowania przez naszych Klientów, która zapewnia pokrycie nawet 100% kosztów zakupu fotowoltaiki, jak również instalacji PV z magazynem energii i pomp ciepła. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma konieczności angażowania bieżących środków, a rata kredytu często jest dużo niższa niż rachunek za prąd. Dzięki współpracy MR Energy z różnymi bankami w Polsce, jesteśmy w stanie dopasować warunki dokładnie do tego, co potrzebne jest naszym Klientom.

W MR Energy zapewniamy minimum formalności
Nasi doradcy dobiorą odpowiednią moc instalacji dostosowaną do potrzeb Klienta, zaproponują miejsce montażu modułów fotowoltaicznych, a także dostosują odpowiednie komponenty instalacji PV. Podczas takiego spotkania nasi specjaliści doradzą najlepszą formę finansowania, pomogą w wypełnieniu wniosku kredytowego oraz sami zajmą się wszelkimi formalnościami.

W naszej firmie posiadamy kredyty z Alior Bank:

Alior Bank opracował dla swoich Klientów kredyt Ekofirma, która to zachęca mikrofirmy oraz małe i średnie przedsiębiorstwa do inwestowania w odnawialne źródła energii. Celem finansowania jest zakup i montaż paneli fotowoltaicznych do produkcji energii na potrzeby własne – nawet 10 letni okres kredytowania. Zabezpieczeniami Kredytu Ekofirma są Gwarancja Biznesmax oraz weksel własny in blanco. Gwarancja Biznesmax może zabezpieczyć do 80% wartości kredytu. Wymagany od Klienta jest wkład własny na poziomie min. 10% kosztów inwestycji netto. Dokumentacja jest ograniczona do niezbędnego minimum. Dogodne warunki kredytu, odpowiednio długi okres na spłatę i co najważniejsze własna domowa elektrownia, dzięki Ekofirma to wszystko zyskujemy.

Zalety tego rozwiązania to m.in.:

  • brak wkładu własnego
  • niższa prowizja na udzielenie kredytu
  • niższe oprocentowanie niż w kredycie gotówkowym
  • niskie raty
  • długi termin spłaty (nawet 15 lat)
  • szybka decyzja kredytowa

Posiadamy również własnych doradców kredytowych, którzy (przy ewentualnym braku akceptacji ze strony Alior Banku) pomagają naszym Klientom z kredytowaniem na instalację fotowoltaiczną w innych bankach. Dobieramy wtedy najkorzystniejsze warunki, układ ratalny i zajmujemy się formalnościami.

Dofinansowanie dla rolników
Czy to gospodarstwo duże czy małe, dosłownie każde generuje wysokie koszty prądu. Faktury sięgają od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych za jeden okres rozliczeniowy. Dlatego też warto zainwestować w fotowoltaikę i cieszyć się własnym prądem, z którego można korzystać cały rok. Co istotne, dzięki temu rozwiązaniu właściciel gospodarstwa nie musi przejmować się ciągłymi podwyżkami za energię elektryczną. Ważne również jest to, że hodowca lub rolnik płacący podatek rolny może odliczyć 25% wartości inwestycji w panele fotowoltaiczne od podatku rolnego. Dodatkowo inwestycja w instalację fotowoltaiczną zwraca się po 7-8 latach, a będzie działała bezawaryjnie przez 30 lat.

Zamów konsultacje ze specjalistą

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.