Dofinansowanie fotowoltaiki

Dofinansowanie fotowoltaiki

Zdajemy sobie sprawę, że inwestycja w fotowoltaikę może stanowić duży wydatek dla gospodarstwa domowego, rolników czy przedsiębiorców. W związku z tym nasi doradcy pomagają w odpowiednim doborze najlepszego sposobu dofinansowania fotowoltaiki w województwie mazowieckim i podlaskim. Rekomendujemy zarówno leasing fotowoltaiki, jak i dotacje rządowe czy korzystne warunki kredytów.

Gdzie uzyskać dofinansowanie fotowoltaiki?

Obecnie można skorzystać z wielu form dofinansowania fotowoltaiki w Polsce. Osoby, które inwestują w prąd z energii słonecznej, mogą liczyć nie tylko na ogólnokrajowe programy rządowe, ale także na kredyty o bardzo preferencyjnych warunkach, ulgi podatkowe czy lokalne dofinansowania na fotowoltaikę w wielu województwach.

Dzięki dofinansowaniom fotowoltaiki odnawialne źródła energii stały się bardzo popularne w Polsce, a charakterystyczne instalacje można zaobserwować na wielu dachach w większości miejscowości. Różne formy finansowania mikroelektrowni zwiększają opłacalność tej inwestycji, przyczyniając się do szybszego zwrotu tego ważnego przedsięwzięcia.

Jak uzyskać dofinansowanie fotowoltaiki?

Dofinansowania fotowoltaiki różnią się między innymi samą formą pomocy. Niektóre programy to bezzwrotne dotacje, podczas gdy pozostałe inicjatywy polegają na odliczeniu poniesionych kosztów od uzyskanego dochodu. Poszczególne programy różnią się także kwotami dofinansowania, jakie może uzyskać osoba zainteresowana fotowoltaiką dla domu czy firmy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Finansowanie fotowoltaiki na każdą kieszeń

Jak wiadomo montaż paneli słonecznych to nie mały wydatek. Dlatego też wychodzimy naprzeciw i pomagamy w doborze sposobu finansowania fotowoltaiki, tak, żeby każdego było stać. Poniżej opisaliśmy kilka z nich:

Dlaczego Polacy inwestują w instalacje Fotowoltaiczne

Obniżenie rachunków za prąd

Obniżenie rachunków za prąd o
nawet 95%  

Zyskujesz niezależność

Zyskujesz niezależność
energetyczną 

Wygodna forma rozliczania

Wygodna forma
rozliczania 

Zamów konsultacje ze specjalistą

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.